درود مهمان گرامی! ثبت نام

این یک اطلاعیه همگانی است!

آمار انجمن
برترين سپاس شده ها
صلحاء 4
مهناز 2
مريم يكتا 1
saba80 0
npco 0
جديدترين کاربران
npco 5-10
nas_joon 4-27
kohanpishe 4-24
Rorara 3-23
roydaran1 3-7
بيشترين پاسخ ها
  حرف های خودما... 2528
  عکس روز 1083
  شعر 782
  ختم صلوات روز... 694
  اخبار 648
برترين ارسال کنندگان
asalkhatoon 18578
صلحاء 11629
مهناز 10955
آبجی مرجان 9249
اعظم بانو 4712
بيشترين بازديدها
  حرف های خودما... 466342
  عکس روز 281711
  بازي با كلمات... 274638
  اولين كلمه اي... 230870
  اخبار 188663
برترين اعتبارگيرنده ها
administrator 0
صلحاء 0
saba80 0
مهنا 0
سلاله 0
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  مشکل با موضوع رقص دخترم 5-2, 15:58 ناز بانو ناز بانو هر چه می خواه...
  پیشنهادات برای پر رونق شد... 12-7, 19:42 باران20 باران هر چه می خواه...
  خیرات اموات 12-7, 19:35 صلحاء باران هر چه می خواه...
  صیغه موقت 12-5, 19:00 باران باران هر چه می خواه...
  احكام كودك در هفته اول تو... 12-5, 18:23 صلحاء باران شیرخوارگی
  علت دعوای عروس و مادر شوه... 12-5, 18:09 صلحاء باران ایین همسرداری
  سیاست های زنانه 12-5, 17:58 صلحاء باران ایین همسرداری
  لباس عید 12-5, 15:26 yafa yafa بچه داری
  نرم افزار سایت ساز 11-9, 13:31 SaaRaa SaaRaa " ارائه نرم ا...
  حرف های خودمانی 10-25, 12:31 مهناز SaaRaa حرف های خودما...
  اوتمیل 10-10, 10:36 مهناز مهناز صبحانه و دسر

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برای خرید - سوال و جواب
از کدوم وسایل خونتون راضی هستی؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
ممنونم صلحا
بچه ها من میخوام میکسر بخرم ازونا که سامان گلریز داره و همه چیز و باهاش درست میکنه
به نظر خیلی خوب میاد کسی داره ؟ اطلاعاتی دارین دربارش؟ شنیدم استفاده کردن و جمع کردنش اینقد دنگ و فنگ داره که نمی ارزه
درسته؟ اما برای کوکو و سالاد الویه و ... خیلی خوبههههههه
یه جایی هم شنیدم که رنده برقی هم کار همونو میکنه
کسی میدونه کدوم بهتره و خلاصه یه اطلاعات کلی دارین دربارشون؟
.<br />.<br />عجب صبری خدا دارد !<br /><br />اگر من جای او بودم برای خاطر تنها یکی مجنون صحرا گرد بی سامان، هزاران لیلی ناز آفرین را کو به کو ، آواره و دیوانه میکردم
پاسخ

چرا غذاساز نمیگیری

همه این کارا رو میکنه
پاسخ
[تصویر:  adverimg-36531.jpg]

رنده،خردکن برقی، خلال کن،اسلایسر... راحت با تنوع در تیغه ها

این دستگاه دارای
3 سایز رنده
3 سایز خلال کن
2 سایز حلقه کن و چیپس ساز
می باشد.

همچنین دارای تیغه مخصول پودر کردن یخ و رنده پنیر را نیز داراست.

دیگر نیازی به اشک ریختن موقع خرد کردن پیاز و یا صرف وقت جهت خرد کردن سبزیجات و میوه ها نیست چون این دستگاه تمامی برشها و خلالها را به یک اندازه در کوتاهترین زمان به شمامیدهد .
علاوه بر آن با خردکردن یک اندازه سبزیجات زیبایی خاصی به غذای شما می بخشد.
پاسخ
«غذاساز» يک وسيله چندکاره آشپزخانه است که مي تواند تقريبا تمام انواع موادغذايي را سريع و آسان خرد، ورقه ورقه، رنده، آسياب و پوره کند. بعضي از مدل ها حتي مي توانند آ ب ليمو و سبزيجات را نيز گرفته، مايه کيک را هم زده، خمير نان را ورز داده و گوشت و سبزيجات را چرخ کنند. اين دستگاه براي نخستين بار در سال 1973م، توسط «کارل سونتهايمر»، مهندس و مخترع آمريکايي به بازار اين کشور معرفي شد. او يک سال تمام برروي همزن برقي صنعتي فرانسوي کار کرد تا بتواند آن را با مصرف خانگي سازگار کند. هرچند مدتي طول کشيد تا مصرف کنندگان به سودمندي اين وسيله پي ببرند، اما پس از آن مخلوط کن برقي در سراسر جهان از جمله پرفروش ترين وسايل خانگي شد

[تصویر:  fp7131-512.jpg]

غذاساز 33 کاره • حداکثر قدرت 1000 وات • مجهز به کنترل سرعت و حرکت لحظه ای • سری چرخ گوشت همراه با 2 تیغه ریز و درشت • تیغه خلال کن • 2 عدد رنده ریز و درشت، 2 عدد چیپس ساز نازک و کلفت • تیغه نگینی ساز • تیغه خردکن فلزی • پارچ مخلوط کن 5/1 لیتری و کاسه غذاساز 3 لیتری • آبمیوه گیری، آب پرتقال گیری،آسیاب، پوره ساز • همزن فلزی، خمیرزن پلاستیکی
پاسخ
پس به نظرت برای راحتی کارم و زود درست کردن غذا (چون اصلا وقت ندارم) ;D غذا ساز بگکیرم؟؟ اینایی که نوشتی خیلی خوبه همش درسته؟
کسی نداره ازینا؟
قیمت دارین؟ مارک خوب؟ وای خدا چقدر سوال دارم
.<br />.<br />عجب صبری خدا دارد !<br /><br />اگر من جای او بودم برای خاطر تنها یکی مجنون صحرا گرد بی سامان، هزاران لیلی ناز آفرین را کو به کو ، آواره و دیوانه میکردم
پاسخ

به نظرم غذاساز خیلی بهتره

چون چندماه دیگه هم میخوای برای حسام کوچولو سوپ درست کنی و مجبوری میکسش کنی و

کلا عالیه

مولینکس بگیر

قیمتشم یادم نیست
پاسخ
برای چه کارهایی میخوای. این غذا سازها خوبه ولی همونطور که گفتی دنگ و فنک باز کردن و شستنشون زیاده. من دارم ولی خیلی ندرتی و برای کارهای زیاد ازشون استفاده میکنم. در عوض از این Hand blender ها دارم که مرتب کنار دستمه. تقریبا روزی نیست که باهاش کار نکنم. کلا عصای دستمه و خیلی هم شستشوش راحته و جمع و جور هم هست. البته خوب ظرفیتش خیلی بالا نیست ولی برای یه خانواده کوچیک مثل ما کاملا کافیه.

[تصویر:  Braun-MR6550-FP-Multiquick-Culinary-Handblender.jpg]

مدلهای مختلف داره با ضمیمه های مختلف. هر چی واتجش wattage بیشتر باشه قدرتش هم بیشتره. من مارک براون دارم که راضی هستم. مارکهای دیگه زیادی هست.

[تصویر:  braun-mr5550.jpg]

[تصویر:  AAAAAldRP-sAAAAAAB5jUQ.jpg?v=1167405129000]

اگه باز هم توضیح خواستی بگو برات بگم.
راستی اینها وقتی به سلامتی امیر حسام هم به غذا بیوفته خیلی بکارت میاد سریع و راحت میتونی غذاش را پوره کنی.
صَبْراً بَنِي الْكِرَامِ فَمَا الْمَوْتُ إِلَّا قَنْطَرَةٌ تَعْبُرُ بِكُمْ عَنِ الْبُؤْسِ وَ الضَّرَّاءِ إِلَى الْجِنَانِ الْوَاسِعَةِ

اى بزرگ زادگان! [SIZE=4]صبور باشيد! زيرا مرگ نظير يك پلى است كه شما را از اين رنج و سختى‏هاى دنيوى عبور مي دهد و داخل بهشت وسيع و نعمت‏هاى هميشگى مي نمايد.[/SIZE]

(صبر تنها راه رسیدن به درجات متعالی است)

از آخرین فرمایشات امام حسین علیه السلام خطاب به اصحاب کربلا
پاسخ
مامان مرجان اینو از ایران خریدی؟ اگه نه میدونی اینجا هست یا نه؟ یا قیمتش رو میدونی؟
و اینکه میشه بگی چه کارهایی رو با این میکنی؟ ممنونم ازینگکه وقت میذاری
پاسخ
اسم فارسی نداره؟ هر چی سرچ میکنم چیزی نیست
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان