درود مهمان گرامی! ثبت نام

این یک اطلاعیه همگانی است!

آمار انجمن
برترين سپاس شده ها
صلحاء 4
مهناز 2
مريم يكتا 1
saba80 0
npco 0
جديدترين کاربران
npco 5-10
nas_joon 4-27
kohanpishe 4-24
Rorara 3-23
roydaran1 3-7
بيشترين پاسخ ها
  حرف های خودما... 2528
  عکس روز 1083
  شعر 782
  ختم صلوات روز... 694
  اخبار 648
برترين ارسال کنندگان
asalkhatoon 18578
صلحاء 11629
مهناز 10955
آبجی مرجان 9249
اعظم بانو 4712
بيشترين بازديدها
  حرف های خودما... 466678
  عکس روز 281852
  بازي با كلمات... 275712
  اولين كلمه اي... 230969
  اخبار 188819
برترين اعتبارگيرنده ها
administrator 0
صلحاء 0
saba80 0
مهنا 0
سلاله 0
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  مشکل با موضوع رقص دخترم 5-2, 15:58 ناز بانو ناز بانو هر چه می خواه...
  پیشنهادات برای پر رونق شد... 12-7, 19:42 باران20 باران هر چه می خواه...
  خیرات اموات 12-7, 19:35 صلحاء باران هر چه می خواه...
  صیغه موقت 12-5, 19:00 باران باران هر چه می خواه...
  احكام كودك در هفته اول تو... 12-5, 18:23 صلحاء باران شیرخوارگی
  علت دعوای عروس و مادر شوه... 12-5, 18:09 صلحاء باران ایین همسرداری
  سیاست های زنانه 12-5, 17:58 صلحاء باران ایین همسرداری
  لباس عید 12-5, 15:26 yafa yafa بچه داری
  نرم افزار سایت ساز 11-9, 13:31 SaaRaa SaaRaa " ارائه نرم ا...
  حرف های خودمانی 10-25, 12:31 مهناز SaaRaa حرف های خودما...
  اوتمیل 10-10, 10:36 مهناز مهناز صبحانه و دسر


امتیاز موضوع:
 • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
اخبار
تجمع عظیم علیه بدحجابی و بی عفتی و بدپوششی

17 اردیبهشت 1393

ساعت 16

تهران میدان فاطمی مقابل درب اصلی وزارت کشور

تذکر: مجوز گرفتن برای این تجمع، یک سال به طول انجامیده. (لطفا اطلاع رسانی کنید.)

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر
آرام تر از آهو، بی باک تر از شیرم

هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر
رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر
پاسخ
مريم يكتا نوشته است:
تجمع عظیم علیه بدحجابی و بی عفتی و بدپوششی

17 اردیبهشت 1393

ساعت 16

تهران میدان فاطمی مقابل درب اصلی وزارت کشور

تذکر: مجوز گرفتن برای این تجمع، یک سال به طول انجامیده. (لطفا اطلاع رسانی کنید.)

لطفا اخبار بیشتر اگه کسی داشت بذاره
بانو
[SIZE=2]
چادربه سر بگیرو به خود ببال که هیچ پادشاهی به بلندای چادرتو تاج سری ندیده است!!!!
[/SIZE]
پاسخ
سومین تجمع احیای امر به معروف و نهی از منکر و اعتراض به بد حجابی به همت کارگروه حجاب و عفاف مدرسه علمیه ایروانی چهارشنبه 17 اردیبهشت ساعت 16 در میدان فاطمی تهران برگزار می*شود.
کارگروه حمایت از حجاب و عفاف مدرسه علمیه ایروانی چند ماهی است به همت اساتید و طلاب تشکیل شده و حجت*الاسلام محمد گنجی، معاون آموزشی و جانشین پایگاه مقاومت بسیج حوزه علمیه ایروانی، مسئولیت آن را بر عهده دارد.
حجت*الاسلام گنجی در این باره گفت تا کنون دو تجمع اعتراضی دیگر به نشانه اعتراض به وضعیت فرهنگی کشور خاصه هنجارشکنی های آشکار در زمینه عفاف و حجاب برگزار شده است.
مسئول کارگروه حجاب و عفاف، برگزاری چنین تجمعاتی را احیای فرهنگ حسنه امر به معروف و نهی از منکر خواند و افزود: البته مطالبه اصلی ما از مسئولان است؛ چرا که مسئولان خاصه در سه قوه اصلی کشور، کم کاری هایی را مرتکب شده اند که موجب افزایش تأسف انگیز بدحجابی در سطح جامعه شده است.
حجت*الاسلام محمد گنجی ادامه داد؛ جلسات این کارگروه به طور هفتگی در مدرسه ایروانی واقع در خیابان ولی عصر، تقاطع خیابان مولوی برگزار می*شود و چند هفته ای است از متدینین خارج از مدرسه نیز عضوگیری کرده است.

http://www.khabaronline.ir/detail/352872
پاسخ
سلام خواهرای گلم
یه خبر فوری
به اطلاع همه آشنایانتون برسونید
چند روز پیش توی اخبار سراسری اعلام کرد که به خاطر مصرف سوسیس و کالباس سه نفر توی یکی از شهرهای کشور عزیزمون فلج شدن
و اعلام شد که تا اطلاع ثانوی از مصرف سوسیس و کالباس و ترجیحا فراورده های مشابه جدا خودداری کنید
خانومیا مواظب خودتون باشید و این خبر رو به دوستان و آشنایانتون برسونید
پاسخ
از سوره "سلام" تا تحریف "بسم الله"؛
کتاب "فرقان الحق" یا "مثلث توحید" توسط دو شركت انتشاراتی آمریكا به نام های Winepress و Omega2001 چاپ شده و شامل 77 سوره از جمله سوره هایی به نام الفاتحه ، الجنه و الانجیل است و بسیاری از عقایداسلامی در آن مردود شمرده شده و یا وارونه جلوه داده شده اند.
[تصویر: 530480_365.jpg]

گروه بین الملل مشرق -
قرآن کریم این کتاب آسمانی ویژگی ها و امتیازاتی دارد، از جمله این که از آغاز نزول تا کنون از تحریف مصون مانده، و قرآن فعلی بدون کم و زیاد همان قرآنی است که بر پیامبر نازل شده، چرا که حافظ و پاسدار قرآن، خدای قادر و توانا است: «إنّا نحن نزّلنا الذکر و إنّا له لحافظون؛ ما قرآن را نازل کردیم و ما خود نگهدار آن خواهیم بود» در این آیه خدا خویشتن را ضامن نگهداری قرآن معرفی کرده است.

از این جا معلوم می شود که اگر جن و انس و تمام قدرت ها بر ایجاد تحریف در قرآن متحد شوند، هیچ کاری از پیش نخواهند برد. از این رو خدا فرمود: «همانا این قرآن، کتابی نفوذ ناپذیر است که نه از پیش رو و نه از پس، باطل به آن راه ندارد و از جانب خداوند حکیم و ستودنی نازل گشته است».

امت اسلام، با تکیه بر این منبع الهی راه خود را در جهان پیدا کرده و پیش می برد و هرگونه کوتاهی و تعلل در این باره می تواند ملت را به سوی مسیری غیر از مسیر حق سوق دهد، دشمنان ما نیز که خوب متوجه این موضوع هستند، بارها درصدد برآمده اند که با تحریف در این کتاب آسمانی در زندگی مسلمان خلل ایجاد کنند تا بتوانند بهتر به مقاصد خود دست یابند زیرا این قرآن است که نقطه اتحاد امت اسلامی است و هر گونه آسیب رسانی به این نقطه می تواند این امت را دچار آسیب کند و این از اهداف دشمن در طول فعالیت های استعماری خود بوده است.

از طرفی هم دشمنان اسلام نیز می دانند که یکی از نقاط برتری که قرآن کریم نسبت به سایر کتاب آسمانی دارد همین ویژگی تحریف نا*پذیری این کتاب است از این رو به دنبال تحریف برآمدند.

به تازگی یكی از مجلات اسلامی كه در كشور كویت منتشر می شود خبر از ظهور كتاب خطرناكی نموده كه توسط انجمن های تبشیری و برای مبارزه طلبی با قرآن به چاپ رسیده است. در این کتاب ضمن دعوت به شرك به خدا، با آیاتی شیطانی تخریب عقاید مسلمانان هدفگیری شده است.

"فرقان الحق" (The Truefurgan) در واقع کتابی است مذهبی که در آمریکا تألیف گردیده است. عده ای این کتاب را نسخه ای تحریف شده از قرآن به نام میدانند.

این كتاب به شخصی به نام "المصطفی الهام " منسوب شده است و توسط فردی به نام "المهدی " به انگلیسی ترجمه شده است

گفتنی است، این كتاب توسط دو شركت انتشاراتی آمریكا به نامهای Winepress و Omega2001 چاپ شده و شامل 77 سوره از جمله سوره هایی به نام الفاتحه، الجنه و الانجیل است و بسیاری از عقایداسلامی در آن مردود شمرده شده و یا وارونه جلوه داده شده اند.

این به اصطلاح قرآن 366 صفحه ای كه به زبان های انگلیسی و عربی چاپ و منتشر شده است در مدارس خصوصی كویت دردسترس دانش آموزان قرار گرفته است .

این کتاب در آمریکا با نام "مثلت توحید" توزیع و پخش می شود.

نویسندگان این کتاب در مقدمه ای که در اول کتاب نوشته اند مدعی شده اند که این کتاب را برای جهان اسلام و مخصوصا اعراب نوشته اند! گفتنی است در این كتاب به جای بسم الله الرحمن الرحیم در ابتدای سوره "بسم الله" آمده كه در برگیرنده عقاید مسیحیان درمورد تثلیث است

در مقدمه این كتاب چنین آمده است : تقدیم به ملت عرب و همه مسلمانان جهان ، در عمق وجود هر انسانی اشتیاق فراوان برای رسیدن به ایمان حقیقی ، آرامش درونی ، آزادی معنوی و زندگی ابدی وجود دارد.

پایگاه اینترنتی "آمازون " كه آخرین عناوین كتاب ها در موضوعات مختلف را به فروش می رساند به تبلیغ این كتاب پرداخته است و آن را قرآنی نوشته شده به شیوه جدید و منحصر به فردخوانده است .

[تصویر: 530482_139.jpg]

موارد زیر گوشه ای از تحریفات و در واقع ساخته*های بیان شده در این کتاب است:

بسم الأب الكلمة الروح الإله الأوحد... مثلث التوحید..موحد التثلیث ما تعدد.

سپس با سوره فاتحه روبرو خواهیم شد كه در واقع تقلیدی است از قرآن جهت فریبكاری و به دنبال آن سوره های نور سپس سلام و غیره..

همچنین در سوره ساختگی "سلام" كه دستكاری در آیات قرآن می باشد و تلفیق آن به نحوی است كه مطابق با اهداف مؤلفان این كتاب است، به چنین دروغ پردازیهایی بر می خوریم:

"و الذین اشتروا الضلالة و أكرهوا عبادنا بالسیف لیكفروا بالحق ویؤمنوا بالباطل أولئك هم أعداء الدین القیم و أعداء عبادنا المؤمنین."

"و كسانی كه گمراهی را برای خویشتن خریده و بندگانمان را با شمشیر مجبور كرده اند تا به حق كفر ورزند و به باطل ایمان بیاورند اینان دشمنان دین استوار و دشمنان بندگان مؤمن ما هستند."

و در همین سوره بر خداوند دروغ بسته شده كه:

"یا ایها الناس لقد كنتم أمواتا فأحییناكم بكلمة الإنجیل الحق... ثم نحییكم بنور الفرقان الحق."

"ای انسانها ما شما را با انجیل حق زنده گردانیدیم... سپس شما را با نور فرقان الحق زنده می گردانیم."

و بدین ترتیب تحریف و دستكاری در آیات خداوند در تمامی آیات به چشم می خورد.

از اهداف مشخص در رابطه با این اقدام می توان به این نکته اشاره کرد که با ایجاد شبهه در ذهن مسلمان و تخریب عقاید و دیدگاه آنان نسبت به اسلام، این افراد درصدد تخریب دین اسلام و ترویج مسحیت از سوی دیگر و سوق به سوی ادیانی غیر از اسلام اند و حرکتی است در ادامه روند استعماری غرب در مقابل موج بیداری اسلامی که توسط مسحیان و صهیونسیت ها رو به انجام است.

این اولین باری نیست که دشمنان اسلام در صدد چنین کاری برآمده اند بلکه این کار از صدر اسلام تا به امروز ادامه داشته است، به طور مثال به اقداماتی مشابه در این زمینه می توان اشاره کرد:

چندی پیش کمیته وابسته به مجمع پژوهشهای اسلامی در مصر از توزیع قرآن های تحریف شده ازسوی رژیم صهیونیستی در کشورهای آفریقایی خبر داد، رژیم صهیونیستی این قرآن ها را که برخی از آیات درباره قوم یهود و جهاد در آنها حذف شده، با جلدهایی گران قیمت و زیبا چاپ و درکشورهای آفریقایی ازجمله کنیا و نیجر توزیع کرده است.

http://www.mashreghnews.ir
هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر
آرام تر از آهو، بی باک تر از شیرم

هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر
رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر
پاسخ
[تصویر: 12813140774299820976_%D8%B3%D9%85%DB%8C%...D8%B11.jpg]
هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر
آرام تر از آهو، بی باک تر از شیرم

هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر
رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر
پاسخ
در حالی که زنان سوری و عراقی توسط عناصر داعش مورد اذیت و تجاوز قرار می*گیرند، گروهک زنان "خنساء" با گشت زدن در خیابان*ها با هر گونه ارتباط میان زن و مرد مقابله و آنان را با زور شلاق و ضرب و شتم مجبور به زدن نقاب می*کنند.

گروهک نظامی زنان "خنساء" یکی از شاخه*های نظامی داعش، برای برقراری قوانین متحجرانه این تروریست*های منحرف در شهرها گشت*زنی می*کند.

بیشتر زنان این گروهک ما بین ۱۸ تا ۲۴ سال عمر دارند و مجرد هستند و حقوق ماهیانه آنان کمتر از ۱۰۰ پوند است. وظیفه این گروهک، گشت زدن در خیابان*ها و مقابله با هر گونه ارتباط میان زن و مرد و یا هر گونه رفتار غربی است. گروهان زنان "خنساء" با گشت زدن در خیابان*های موصل، زنانی را که نقاب ندارند بازداشت می*کند.

داعش، زنان بازداشت شده را شلاق زده و مورد ضرب و شتم قرار داده و والدین آنها را فرامی*خواند. گروهان زنان داعشی همچنین زنانی را که تنها و بدون محرم در خیابان باشند را نیز شلاق می*زند. گروهک داعش از زنان در برخی مناطق استان دیالی عراق برای حمایت لجستیکی شامل انتقال نامه، مواد منفجره و به*کارگیری در ماموریت*های جاسوسی و رصد برخی اهداف استفاده می**کند. همچنین مسئولان امنیتی و سیاسی در استان دیالی از فعال کردن زنان انتحاری از سوی داعش در این استان خبر دادند.

گروه تروریستی دولت اسلامی عراق و شام، چندی قبل نیز یک اردوگاه ویژه به منظور آموزش فنون نظامی به زنان و دختربچه*ها در حومه شرقی حلب تاسیس کرده است.
[تصویر: resized_713862_341.jpg]
[تصویر: resized_713870_141.jpg]
[تصویر: resized_713869_205.jpg]
[تصویر: resized_713868_389.jpg]
[تصویر: resized_713867_295.jpg]
[تصویر: resized_713866_524.jpg]
[تصویر: resized_713865_520.jpg]
[تصویر: resized_713864_860.jpg]
[تصویر: resized_713863_252.jpg]
[تصویر: resized_713871_384.jpg]

پاسخ
رئیس ستاد اقامه نماز کشور با بیان اینکه باید در مسیر آسان شدن ازدواج*ها گام برداریم، تأکید کرد: من با ازدواج دانشجویی مخالفم و معتقدم که ازدواج*ها باید دبیرستانی باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام و المسلمین محسن قرآئتی، شامگاه جمعه در جشن هلهله فرشته*ها که به مناسبت سالروز پیوند آسمانی امام علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) در حسینیه شهدا قم و به همت هیئت یازهرا(س) برگزار شد، اظهار داشت: غفلت و شهوت از عواملی است که موجب صدمه دیدن انسان می*شود که اقامه نماز راهی برای حل مشکل غفلت و ازدواج نیز برطرف کننده مشکل شهوت است.

وی عنوان کرد: اگر نسل جوان نسبت به نماز و همچنین امر ازدواج اهتمام داشته باشد؛ تا حدود زیادی از آسیب*ها در امان خواهد ماند، چرا که این دو عامل سدی در برابر غفلت و شهوت به شمار می*روند.

این مفسر قرآن کریم، تاکید کرد: امروز برای فرهنگ سازی در زمینه ازدواج آسان و گسترش امر ازدواج در بین جوانان نیازمند یک همت و بسیج عمومی هستیم و همگان باید در این راستا یک قیام عمومی داشته باشند.

وی افزود: علاوه بر جوان که ممکن است یک بعد از ازدواج را بخواهد افراد سالخورده نیز به ازدواج برای داشتن مونس و همدم نیازمند هستند.

حجت الاسلام قرائتی، ادامه داد: امروز در تهران تعداد ۱۴ هزار پیرمرد و پیر زن زندگی می*کنند که به دلیل تنها بودن، دچار افسردگی شدند.

ازدواج را نباید درگیر مسئله مدرک گرایی کنیم

وی با بیان اینکه ازدواج بهترین راه پیوند دختران و پسران است افزود: برخی از دلایل همانند اختلافات سطح علمی نباید مانع ازدواج دو نفر شود و در واقع ازدواج را نباید درگیر مسئله مدرک گرایی کنیم.

استاد حوزه علمیه، اضافه کرد: در بین مراجع تقلید هم داریم که سطح علمی خانم بسیار پایین*تر *است، اما می*بینیم که دارای زندگی عالمانه و خوبی هستند.

وی ابراز داشت: من با ازدواج دانشجویی مخالفم و معتقدم که ازدواج*ها باید دبیرستانی باشد و خانواده*ها هم بدانند که ازدواج نوبتی نیست؛ بلکه امر ازدواج یک نیاز است.

حجت الاسلام قرائتی عنوان کرد: زندگی را باید آسان گرفت و باید در مسیر آسان شدن ازدواج*ها گام برداریم.

رئیس ستاد اقامه نماز کشور، ابراز داشت: برخی از دختران برای من نامه می*نویسند و از اینکه والدین خواستگار*ها را به دلایل مختلفی رد می*کنند گله دارند و از طرفی نیز دختران هم نباید آنقدر خواستگار*ها را پس بزنند و رد کنند که زمان ازدواجشان بگذرد.
پاسخ
دوستان عزیز بهتر است هنگام خرید لباس های خود و عزیزانمان به متن انگلیسی آن نیز توجه کنیم:

Vixen
زن شرور

Nude
لخت

Whore
فاحشه

Sow
ماده خوک جوان

Pig
خوک

Theocrasy
شرک به خدا

Hussy
زن گستاخ

Vice
گناه، فساد

Chorus girl
دختر رقاصه تو جمع

Lusts
شهوت ، هوس

Dram
ظرف شراب

Adulterer
مرد زناکار

Eccentricity
بي قاعدگي

Adultery
زنا، بي ديني

Charm
طلسم، فريفتن

Base-born
حرامزاده

Bawdy
هرزه، زشت

Mason
فراماسوني

Tippler
ميگسار

Atheist
خدانشناس

sister for sale
خواهرفروش

Take me
مرا لمس کن

آیا در شأن یک خانم یا آقای ایرانی است؟
پاسخ
 سپاس شده توسط طاها مهر


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان