انجمن بانوان مسلمان ایران صلحاء

نسخه‌ی کامل: مش های فانتزی - مش پلنگی -مش ببری
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
مش پلنگی
کد:
[URL=http://img98.com/][IMG]http://megapic.ir/images/fk0yrv2ci4w3en0mq8.jpg[/img][/URL]

[تصویر:  image.aspx]
این نوع مش مخصوص لایه های روی سر است. کل سر به پنج یا هفت قسمت تقسیم می شود . یک سری طلق های طرح دار مخصوص مش های فانتزی هست که می توانید از فروشگاه هایی که لوازم آرایشگری می فروشند تهیه کنید. این طلق ها از شانه ی دم باریک پهن تر هستند و طرح های داخل آن متفاوت است مثلا به شکل هلال ماه (مش پلنگی ) یا اشکال پروانه ای و غیره است.مو را مانند روبان کشی از لابلای طلق عبور داده و لایه هایی را که از روی طلق رد شده دکلره می کنیم. لایه های بعدی یک در میان است. سعی کنید اگر مثلا هلال ماه در بالای لایه قرار کرفت در لایه ی بعدی فاصله گذاشته و هلال ماه را پایین تر قرار بدهیم.مو را همانطور که طلق ها به آن است آبکشی کرده و رنساژ می کنیم


مش ببری :
[تصویر:  image.aspx]

کد:
[URL=http://img98.com/][IMG]http://megapic.ir/images/ge8m84h6bj62xttwwf42.jpg[/img][/URL]
بسته به سلیقه ی مشتری مو را به قطر های مختلف تقسیم بندی کرده و می بافیم. گیس ها می توانند به سه یا پنج قسمت تقسیم شوند . انتهای بافت ها را با کش بافت محکم کنید . بعد روی قسمت برجسته ی گیس ها دکلره می کنیم . همانطور که موها بافته هستند آن ها را آبکشی و رنساژ می کنیم .

اگر زمینه ی مو تیره بود دکلره می کنیم و اگر زمینه ی مو روشن بود رنگ تیره استفاده می کنید .


سارا گلی جون از مطلبت استفاده کردم.

منتها میخوام خواهش کنم بگی به هر رنگ پوست چه رنگ مشی یا های لایتی میاد ... ممنون میشم...

( عید داره میاد و مطمئنا همه میخوان یه تغییر وتحولی در دکوراسیون خودشون بدن دیگه) :-*
در صورتی خانمی برازنده و زیبا به نظر می‏رسد که رنگ انتخابی با پوست و شخصیت او مناسب باشد رنگ‏های مناسب برای پوست‏های تیره یا دسته سرد عبارتند از: شاه ‏بلوطی، آکاژ، شرابی، فندقی، مسی، آجری.
رنگهای مناسب برای پوست‏های روشن و سفید و سرخ یا دسته گرم عبارتند از: بلوند خاکستری یا زیتونی، صدفی، قهوه‏ای مات، بلوند دودی.
بنابراین شناخت رنگ‏ها از لحاظ پایه گرم و سرد خیلی مهم است.
رنگ‏های گرم سریعتر دیده می‏شوند و در بیننده تأثیر می‏گذراند مانند زرد، قرمز، نارنجی که رنگ‏های شفاف و براق می‏باشند. رنگ‏های سرد به علت کدر و مات ‏بودن دیرتر به چشم می‏آیند.
این مش ببریه خیلی خوشگله
واقعا اینجوری در میاد؟
++++++++++++
عکس ها به روز شدند.
ممنون از لطفتون...