PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چادر حسنا

hoda
۰۵-۰۶-۱۳۹۰, ۲۱:۵۰
چادر حسنا چي جوريه

hoda
۰۵-۰۶-۱۳۹۰, ۲۱:۵۳
خودم هم لبناني دارم ميخواستم يه تنوعي بشه

صهبا
۰۵-۰۶-۱۳۹۰, ۲۱:۵۵
چادر حسنا چي جوريه

گلم چادر کمری بدون چین با یه مقنعه آستین دار و فرق دیگش با چادر کمری تو دستکاشه که خیلی بلند تره .

من همه نوع چادری دارم ( لبنانی ، جلابیب ، ملی ، ایرانی )و همه رو امتحان کردم ولی واسه روزمره فقط حسنا رو می پسندم همه راحته هم پوشیده هم اینه همه فکر میکنن چادر معمولیه

hejabenafis
۰۵-۰۶-۱۳۹۰, ۲۲:۰۳
خانومی می شه راجع به چادر حسنی و قابلیت هاش بیشتر توضیح بدید؟ o س
ضمنا من راحع به حجاب نگین چیزی تو اینترنت پیدا نکردم، سایت یا ... داره؟
تشکر oi

صهبا
۰۵-۰۶-۱۳۹۰, ۲۲:۵۹
خانومی می شه راجع به چادر حسنی و قابلیت هاش بیشتر توضیح بدید؟ o س
تشکر oi

چشم گلم .
چادر کمری با مقنعه آستین دار . فرقش با چادر کمری تو اینه که چین دور کمر نداره بر خلاف چادر کمری که پفی وای میسته . و دستکاش خیلی بلند تره .

اگه بتونم عکس چادرمو می ذارم

من از خواهر خانم نیلچی زاده خریدم . خوده خانوم نیلچی زاده هم می پوشن همیشه

آبجی مرجان
۰۷-۰۶-۱۳۹۰, ۱۸:۰۳
چادر کمری با مقنعه آستین دار . فرقش با چادر کمری تو اینه که چین دور کمر نداره بر خلاف چادر کمری که پفی وای میسته . و دستکاش خیلی بلند تره .

اگه بتونم عکس چادرمو می ذارم

من از خواهر خانم نیلچی زاده خریدم . خوده خانوم نیلچی زاده هم می پوشن همیشه

من دنبال یه چادری هستم که به سرم سنگینی نکنه یعنی هی خودش را نکشه پایین منتها مثل جلابیت جلو بسته و آستین دار باشه. حسنا این مدلیه صهبا جون؟

چادر کمری را ایران پوشیدم جلو باز بودنش را دوست نداشتم. دلم می خواد دستام آزاد باشه. نمی تونم مثل قدیم رو بگیرم. دستام ضعف میره. 0b

صهبا
۰۷-۰۶-۱۳۹۰, ۱۹:۲۲
مرجان جون سلام

گلم منم خیلی از چادر و روسری سنگین بدم میاد و کلا چون زیاد بیرون می رم دنبال یه چیزی بودم با پوشش عالی و راحت وشیک که این چادر رو خریدم . ُُ

چادر حسنا تقریبا مثه کمریه ولی نه زیاد منتها مال حسنا یه مقنعه بلند آستین دار داره که تا کمره و خوبیش تو اینه که اصلا زیاد تو چش نیس . ببیننی عاشقش میشی . من که گرفتم بیشتر دوستام خریدن و امامزاده صالح هم رفته بودم همه شمارشو ازم می گرفتن . به نظر خودم عالیه 0b

hoda
۰۷-۰۶-۱۳۹۰, ۲۰:۲۳
ممنون صهبا جون
به نظرت براي من كه بايد بچه بقل كنم و يه دستم تو دست محمد حسن خوبه يعني ميتونم كنترلش كنم
اگه بتوني عكسي ازش بزاري ممنون ميشم

صهبا
۰۷-۰۶-۱۳۹۰, ۲۱:۱۳
خواهش هدی جون

آره گلم . دو تا دوستای من که باردارن خریدن و همش استفاده میکنم . یکی از استادامونم گرفتن و برای اونایی که دستشون بنده خیلی مفیده . من یه دستکشم دستم میکنم دیگه آخر راحتم 0b

hoda
۰۷-۰۶-۱۳۹۰, ۲۱:۲۵
من يه سري چادر قجري سرم كردم رفتم مشهد خيلي سختم بود تا به خودم ميومدم ميديدم اين دستكاش رو هواس و تمام كمرم معلوم ميشد ميخواستم ببينم اين هم اينطور ميشه يا نه

صهبا
۰۷-۰۶-۱۳۹۰, ۲۱:۳۳
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

صهبا
۰۷-۰۶-۱۳۹۰, ۲۱:۳۵
ویژگی چادر کمری حُســنا
1- با بستن در قسمت کمر سنگینی عمده ی چادر گرفته می شود.
2- بدلیل عدم تماس قسمت پایین چادر با زمین از آلودگی به خاک و ...در امان ، تمیز و پاکیزه می ماند.
3- قابلیت رو گیری دارد و به هیچ وجه جلب توجه ظاهری ندارد.
4- دیگراین که درهنگام وزش باد چادر از بدن فاصله دارد.
5- حجابی کامل ،راحت وبرای خانمهای باردار(درشت هیکل)و شیرده بسیار مناسب می باشد.
6-ضمن حفظ حجاب دختر خانمها ی کم سن وسال ،امکان راحتی جهت فعالیت و جست وخیز ؛مقتضای سنشان را نیز مهیا می نماید.
7- همراهی مقنعه ای مناسب آستین دار که نیاز به مانتو ، ساق دست وحتی روبند را نیزمرتفع می نماید.
8- جیبی مناسب در قسمت راست کمر چادر در نظر گرفته شده است.

صهبا
۰۷-۰۶-۱۳۹۰, ۲۱:۳۶
شماره تماس طراح: 09123100083

hoda
۰۷-۰۶-۱۳۹۰, ۲۱:۳۷
گلم ممنون از عكست قيمتش رو هم ميگي عزيز
اگر شماره اي هم داري كه بشه از اونجا گرفت يا بريم مدلشو از نزديك ببينيم ممنون ميشم

صهبا
۰۷-۰۶-۱۳۹۰, ۲۱:۴۰
من آبان پارسال گرفتم 61000 تومن شد

آبجی مرجان
۰۷-۰۶-۱۳۹۰, ۲۲:۰۴
دستت درد نکنه صهبا جون اطلاعات جامعی بود. 03 03 03
به نظرم چیز خیلی خوبی میاد.

جایی را هم می شناسی که بشه رفت دید و سر کرد؟

اطلاعاتش را نگه دارم هروقت بیام حتما سر بزنم. ُُ

hoda
۰۷-۰۶-۱۳۹۰, ۲۲:۰۷
به نظرت ميتونيم خودمون بدوزيم يا اينكه ميشه چادر معمولي رو حسناش كرد ؟!

آبجی مرجان
۰۷-۰۶-۱۳۹۰, ۲۲:۱۶
من هم همین سوال. 0b اگه بشه که خیلی خوبه همین جا ترتیبش را می تونم بدم. ُُ

آبجی مرجان
۰۷-۰۶-۱۳۹۰, ۲۲:۱۹
انتخاب چادر حسنا به عنوان برترین نوع پوشش اصیل ایرانی و اسلامی ا
چادر حسنا در همایش معرفی حجاب های قرآنی در قزوین به عنوان برترین نوع پوشش اصیل ایرانی و اسلامی برگزیده شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از قزوین، طاهره بیگم سیدی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین، در این همایش گفت: در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب اقدامات مختلفی از سال گذشته از جمله نشست های سیاسی، برگزاری جلسات،همایش ها و چاپ کتاب انجام شده است.

وی افزود: در عرصه عمل همه منتظر بودند که گامی برداشته شود و به دلایل مختلف از جمله بدحجابی ترتیبی اتخاذ شد تا چادرهایی با راحتی بیشتر و حذف اشکالاتی که چادرهای ساده قدیمی داشتند، طراحی شود.

سیدی، ادامه داد: از آنجایی که چادر به عنوان حجاب برتر برای خانم ها مطرح است، تصمیم گرفته شد تا چادرهای مختلف با طرح های متفاوت طراحی شود که هم به عنوان پوشش بر اساس احکام اسلامی و مبانی قرآن کریم باشد و از طرفی نیز پوشیدن آنها برای خانم ها راحت تر شود.

مشاور استاندار قزوین، خاطرنشان کرد: به دلایل مطرح شده در یک دوره 10 روزه یک دوره آموزش دوخت چادرهای مناسب با فرهنگ اسلامی، ایرانی برای چند تن از خیاط های باتجربه استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری قزوین، در این همایش انواع چادرهای اسلامی، ایرانی برای حاضران به نمایش گذاشته شد و عیب ها و مزیت های هر کدام توسط طراح و دوزنده آنها تشریح شد.

گفتنی است، در این همایش، چادر "حسنا" با طراحی جدید چادر اصیل ایرانی به عنوان برترین نوع پوشش اعلام شد.

منبع: خبرگزاری شبستان [Only Registered And Activated Users Can See Links]

صهبا
۰۸-۰۶-۱۳۹۰, ۲۱:۲۶
از همين جا گرفتي؟

آره گلم من از ایشون خریدم 0b

به نظرت ميتونيم خودمون بدوزيم يا اينكه ميشه چادر معمولي رو حسناش كرد ؟!

فکر نکنم خودمون بتونیم آخه یه طرح نوه یکمی سخته .

نه چادر معمولی رو نمیشه حسناش کرد . پارچه بیشتری میبره فکر کنم ُُ

آناهیتا
۲۷-۰۹-۱۳۹۱, ۱۴:۴۵
سلام جایی سراغ ندارین تو مشهد که این چادر رو بفروشند

soltan_sal
۲۵-۱۱-۱۳۹۱, ۱۵:۱۲
من مغازه چادر و انواع کارهای حجاب در یزد دارم میتونم نمونه عکس چادر حسنا هم براتون بذارم اگر کسی میخواد میتونم براش با پست بفرستم.

soltan_sal
۲۷-۱۱-۱۳۹۱, ۱۰:۲۰
ببخشید فعلا این تصویر را براتون میذارم ولی یه عکس بهتر دیدم حتما براتون میذارم .
این چادر تقریبا مثل قجری است با این تفاوت که جلوی اون یه مقنعه بلند هست که برای حجاب خیلی عالی است مامان خودم با این چادر رفت کربلا تعریف میکرد خیلی باهاش راحت بوده.
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

آبجی مرجان
۲۷-۱۱-۱۳۹۱, ۱۳:۵۱
ممنون خواهری. به نظر که چادر راحتی میاد. اگه عکس واضح تر هم
پیدا کردی برامون بگذاری ممنون میشیم.

مامان ارسلان
۰۱-۰۹-۱۳۹۲, ۱۲:۳۹
سلام اباجیا منم یزدی هستم. خوشحالم با شما اشنا شدم .:tennis:می خواستم از soltsn-sal خواهش کنم ادرس مغازشون رو بزارن البته اگه مشکلی نداره .

42d3e78f26a4b20d412==